Home » 10 korzyści z panoram 360 dla gości i właścicieli apartamentów wakacyjnych.

10 korzyści z panoram 360 dla gości i właścicieli apartamentów wakacyjnych.

  • przez
woman watching a 360 panorama on her phone

Dzięki nowoczesnej technologii firmy mają dostęp do nowych, innowacyjnych metod dotarcia do potencjalnych klientów – a klienci mają szansę dokładnie obejrzeć produkt przed podjęciem decyzji o zakupie lub wirtualnie odwiedzić daną lokalizację, zanim udadzą się tam w rzeczywistości. Jedną z tych metod jest fotografia 360. Panoramy 360 apartamentów wakacyjnych pokazują całe mieszkanie ze szczegółami. Za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego potencjalni klienci wybiorą się na wirtualny spacer po apartamencie.

Na tripoffice.com prosimy każdego gospodarza o udostępnienie panoram 360 wszystkich wynajmowanych mieszkań. Jeśli chcesz zobaczyć, jak takie zdjęcia wyglądają w rzeczywistości, zajrzyj na naszą stronę tutaj. Na stronie naciśnij przycisk „Panorama 360” i użyj myszki (lub palca na urządzeniu mobilnym), aby się rozejrzeć.

Uważamy, że panoramy 360 są korzystne dla wszystkich zaangażowanych stron – i w tym artykule wyjaśnimy dlaczego.

5 korzyści z panoram 360 dla gości apartamentów wakacyjnych

Dopasuj mieszkanie do swoich potrzeb

Każdy turysta ma inne potrzeby i wymagania przy szukaniu wakacyjnego noclegu. Panoramy 360 pozwalają dokładnie obejrzeć każde mieszkanie i upewnić się, że Ci się podoba i spełnia wymagania. To ważne podczas każdej podróży – ale szczególnie, jeśli planujesz workation na dłuższy czas. Wyobrażasz sobie spędzić kilka miesięcy w mieszkaniu, które Ci się nie podoba? Upewnij się, że tak się nie stanie!

Sprawdź każdy szczegół apartamentu

Właściciele nieruchomości mogą łatwo ukryć niewygodne szczegóły na zwykłych zdjęciach. Muszą tylko odpowiednio je przyciąć, a turyści niczego nie zauważą, dopóki nie dotrą na miejsce. Dzięki panoramom 360 możesz dokładnie obejrzeć mieszkanie i upewnić się, że odpowiada ono Twoim potrzebom.

Oszczędź czas

Panoramy 360 sprawiają, że masz wrażenie, jakbyś naprawdę był_a w mieszkaniu. Zamiast oglądać 10 zdjęć pokoju, zobaczysz tylko jedno zdjęcie 360 i wyciągniesz z niego te same informacje (lub więcej).

Uzyskaj więcej informacji na raz

Czy po zapoznaniu się z ofertą na booking.com lub innym portalu oferującym noclegi miałeś_aś wrażenie, że informacje są niewystraczające? Nam zdarzyło się to wielokrotnie. Panoramy 360 dają natychmiastowe odpowiedzi na wiele pytań.

Dlatego prosimy wszystkich gospodarzy na tripoffice.com o udostępnienie panoram 360 – abyś mógł_mogła uzyskać jak najwięcej informacji podczas przeglądania oferty i dzięki temu…

Podejmij świadomą decyzję

Wszystkie powyższe czynniki pozwalają podjąć w pełni świadomą decyzję, czy chcesz spędzić wakacje lub workation w tym apartamencie, czy nie. Dzięki temu będziesz bardziej zadowolony_a z pobytu!

5 korzyści z panoram 360 dla właścicieli apartamentów wakacyjnych

Zwiększ ilość pozytywnych opinii

Twoi goście będą mogli dokładnie obejrzeć apartament przed wizytą, dzięki czemu będą wiedzieli, czego się spodziewać. Zawczasu wszystko sprawdzą i upewnią się, że mieszkanie odpowiada ich potrzebom. Jeśli mieszkanie w rzeczywistości wygląda tak, jak na panoramie 360 – dostaniesz więcej pozytywnych recenzji.

Zapewnij przejrzystość i zwiększ zaufanie

Przejrzystość jest ważnym czynnikiem w marketingu Twojego apartamentu. Panoramy 360 ją zapewniają, a co za tym idzie, pomagają zdobyć zaufanie potencjalnego klienta i przyspieszyć proces podejmowania przez nich decyzji.

Zwiększ zaangażowanie

Oferty interaktywne angażują potencjalnych klientów o 300% bardziej niż te ze statycznymi zdjęciami. Odwiedzający spędzą więcej czasu na przeglądaniu Twojego mieszkania, niż innych i dzięki temu lepiej je zapamiętają. Panorama 360 pomoże Ci również wyróżnić się na tle konkurencji.

Zmniejsz liczbę pytań od potencjalnych gości

„Czy w mieszkaniu jest piekarnik?”, „A mikrofalówka?”, „Jak duże jest łóżko?”, „Czy jest w mieszkaniu łóżeczko dziecięce?”

Ile razy słyszałeś_aś te same pytania od potencjalnych gości? Panoramy 360 zapewnią turystom więcej informacji naraz w wizualnej, angażującej formie. Więcej osób przegląda zdjęcia niż czyta tekst – więc zdjęcia 360 odpowiedzą na wiele pytań i zaoszczędzą Twój czas.

Zwiększ liczbę rezerwacji o 14%!

Badania przeprowadzone przez Matterport , firmę zajmującą się interaktywnymi wirtualnymi spacerami 3D, dowodzą, że zaoferowanie wirtualnego spaceru po mieszkaniu wakacyjnym zwiększa liczbę rezerwacji o 14%! Panoramy 360 są mniej interaktywne, ale także znacznie łatwiejsze i tańsze w wykonaniu. Pozytywnie wpłyną na liczbę rezerwacji, jakie uzyska Twój apartament.