Home » Czy warto kupić najlepsze ergonomiczne krzesło na świecie?

Czy warto kupić najlepsze ergonomiczne krzesło na świecie?

  • przez

Kupowanie krzesła biurowego za ponad 1500 USD tylko po to, by umieścić je w mieszkaniu na wynajem, wydaje się absurdalnym pomysłem. A co, gdy potraktujmy jednak ten wydatek jako inwestycję marketingową?

Ergonomiczny, porządny fotel biurowy to główny element każdego apartamentu tripoffice . To jedna z najważniejszych rzeczy w mieszkaniu przystosowanym do pracy zdalnej. A jeśli uważasz, że wszystkie krzesła biurowe są podobne, to nie masz racji – istnieje kultowe, wręcz legendarne krzesło, które podobnie jak Apple ma swoich wiernych fanów.

Jest to krzesło Aeron amerykańskiej firmy Herman Miller .

Załóżmy, że wydasz 1500 USD na reklamę, która:

  • Sprawia, że Twoje mieszkanie na wynajem wyróżnia się we wszystkich serwisach rezerwacyjnych.
  • Ma bezpośredni pozytywny wpływ na ilość i długość rezerwacji.
  • Zwiększa obłożenie mieszkania o 10%

A co jest w tym najlepsze? Na krzesło (reklamę) wydasz jednorazowo kwotę 1500 USD, a ono będzie zarabiało dla Ciebie przez wiele kolejnych lat.

Wiele osób wybierze właśnie Twoje mieszkanie, aby zobaczyć i przetestować jedno z najlepszych krzeseł biurowych na świecie. Konkurencja na rynku jest ogromna, więc musisz mieć coś wyjątkowego, co Cię wyróżni.

Czy Aeron naprawdę jest najlepszym ergonomicznym krzesłem?

Aeron produkowany jest od 1994 roku bez większych zmian konstrukcyjnych, dzięki czemu stał się kultowym krzesłem na rynku. Nowojorskie Muzeum Sztuki Współczesnej i Design Museum w Londynie wystawiły Aeron na stałą ekspozycję. Herman Miller od prawie 100 lat produkuje krzesła i meble biurowe, pozostając pionierem innowacji i technologii w branży wyposażenia biur.

Hollywood i Dolina Krzemowa też uwielbiają to krzesło. Aeron pojawił się w filmach i kreskówkach. Fani tego krzesła nie mogli przegapić faktu, że w Simpsonach siedział na nim sam Bóg!

Wybitny lekarz i genialny diagnosta, doktor House też wie, co dobre. Oczywiście mamy na myśli krzesło Aeron, a nie leki, których nadużywał.

James Bond to elegancja, szybkie samochody i piękne kobiety. Wydawałoby się, że Agent 007 nie potrzebuje krzesła biurowego. Daniel Craig w filmie Casino Royale nie używał biurka, ale krzesło Aeron odegrało tam swoją rolę!

Aeron wygląda świetnie, ale to nie jedyna jego zaleta. Najważniejsza jest jego wygoda – dlatego chcą z niego korzystać tysiące programistów, inżynierów i copywriterów.

Rozmiar i konfiguracja mają znaczenie

Krzesło biurowe Aeron dostępne jest w trzech rozmiarach – A, B i C. Do mieszkania na wynajem najlepiej sprawdzi się rozmiar B – najbardziej uniwersalny. Herman Miller twierdzi na swojej stronie internetowej, że krzesło w rozmiarze B to najlepszy wybór dla 90% użytkowników.

Zamawiając krzesło u oficjalnego dystrybutora, możesz wybrać kolor siatki, materiał użyty do wykonania podłokietników, stelaż krzesła oraz wiele innych akcesoriów. Każdy element tego krzesła został zaprojektowany z myślą o zdrowiu i wygodzie użytkownika.

Aluminiowe elementy z czarną siateczką świetnie prezentują się na zdjęciach i przyciągają potencjalnych gości.

Kolejną ważną rzeczą jest to, że 52% materiałów Aerona jest poddawanych recyklingowi. Krzesło składa się z aluminium (33%), stali (16%), tworzywa sztucznego (45%), pianki (2%) i innych materiałów. Po recyklingu możesz ponownie wykorzystać aż 92% materiałów!

Aeron można rozmontować za pomocą standardowych narzędzi, co pozwala na ponowne wykorzystanie, naprawę i recykling jego komponentów. Wszystkie plastikowe elementy cięższe niż 50 gram są oznaczone specjalnymi kodami ułatwiającymi segregację. Certyfikat Indoor Advantage Gold potwierdza, że krzesła Aeron wspierają zdrowie. Spełniają też surowe wymagania dotyczące niskiej emisji lotnych związków organicznych.

Który apartament zostanie zarezerwowany jako pierwszy?

Zwykłe mieszkanie wakacyjne, które nie wyróżnia się niczym ciekawym? Albo mieszkanie tripoffice , w którym znajduje się dzieło sztuki – kultowe krzesło biurowe Aeron?

Sprawdź nasz drugi post, aby dowiedzieć się, jak zorganizować idealny wyjazd na workation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.