Home » Battleship Game – kolekcja NFT do zadań specjalnych.

Battleship Game – kolekcja NFT do zadań specjalnych.

  • przez

OpenSea to dzisiaj spokojny akwen wodny, po którym pływają różne tokeny, obrazki, domeny ETH i inne cuda. Niestety miejsca na tym morzu jest coraz mniej. Żeglują tam scamy, piraci i źli ludzie. Z tego powodu zmuszeni jesteśmy wysłać tam naszą flotę okrętów wojennych, której głównym celem jest zdobycie władzy oraz zaprowadzenie porządku na OpenSea.

Demonstracja siły oraz przewagi technologicznej

Nasza flota wojenna składa się z 20000 jednostek NFT. Każda posiada unikalną strategię bojową. Na każdym planie bitwy znajduje się 10 uzbrojonych, gotowych do walki okrętów.

Battleship Game

Dla bezpieczeństwa wszystkie okręty zostały umieszczone w zdecentralizowanym systemie plików IPFS. W celu szybkiego odczytu i analizy poszczególnych planów bitwy posiadamy oczywiście dedykowany gateway na serwisie pinata.cloud.

Wszystkie okręty napędzane są tanim, ekologicznym paliwem Polygon.

Każdy plan bitwy posiada nadrukowany unikalny numer seryjny, który jest jednocześnie kluczem publicznym w sieci Ethereum. Dodatkowo w prawym dolnym rogu znajduje się oznaczenie specjalizacji poszczególnych jednostek bojowych NFT.

W metadanych każdej jednostki zapisane zostały pozycje poszczególnych okrętów. Dzięki czemu za pomocą filtrów w wyszukiwarce opensea można strzelać do naszych statków. Pozostałe właściwości jednostek będą wykorzystywane w walce i nie są dostępne publicznie.

Battleship Game

Cele i zasady gry

Główny cel kolekcji NFT Battleship Game to promocja startupu tripoffice.com oraz zdobycie pierwszego miejsca w rankingu OpenSea Top NFTs.

W rozgrywce udział biorą pracownicy #tripoffice oraz cyfrowi nomadzi, którym marzy się dłuuugie workation w jakimś ciepłym kraju. Wspólnym celem wszystkich graczy jest dobra zabawa i zdobywanie „punktów” ETH. Wojna na OpenSea niewiele różni się od innych konfliktów, nie obowiązują na niej żadne zasady.

Przystępując do gry warto jednak zapoznać się z regulaminem sieci Ethereum oraz polityką prywatności Blockchain.

Teraz całkiem na poważnie.

Jesteśmy pierwszym startupem na świecie, który prowadzi tak innowacyjne działania marketingowe w świecie web3. Dzisiaj nikt nie jest w stanie przewidzieć jak potoczy się wojna na OpenSea i co z niej wyniknie.

Dystrybucja

Początkowo wszystkie 20000 tokenów NFT z kolekcji Battleship Game znajduje się na oficjalnym portfelu naszej firmy pod adresem tripoffice.eth.

Cena każdego NFT powiązana jest z jego numerem seryjnym. Pierwszy token kosztuje 0.001 ETH, ostatni z numerem 20000 wystawiony jest na sprzedaż za 0.1 ETH. Co dwadzieścia tokenów cena NFT zwiększa się o 0.001 ETH.

  • NFT #1 -200 = 0.001 ETH
  • NFT #201 – 400 = 0.002 ETH
  • NFT #401 – 600 = 0.003 ETH
    . . .
  • NFT #20000 = 0.1 ETH

Według powyższego algorytmu ustalana jest cena wszystkich dostępnych 20.000 NFT, które zostały wymintowane w sieci Polygon na portfelu tripoffice.eth.

Pierwsze tokeny z numerami od 1 do 400 kupione zostaną przez zespół i pracowników tripoffice.

Kilkaset tokenów zostanie rozdanych programistom solidity, wybitnym specjalistom z branży IT, hakerom, bloggerom, dziennikarzom oraz promotorom technologii blockchain.

Strategia wojenno-marketingowa

Wojna na OpenSea podzielona będzie na dwa etapy. Przez pierwszych kilka miesięcy nasza flota okrętów wojennych będzie prowadziła ćwiczenia wojskowe na OpenSea. W tym czasie będziemy się zbroić, nawiązywać sojusze militarne oraz namierzać potencjalne cele do zatopienia – czyli wrogie kolekcje NFT.

W ramach pierwszej części gry planowane są następujące operacje:

Demonstracja siły oraz przewagi technologicznej.

Na podstawie naszej kolekcji NFT będziemy tłumaczyć w zaprzyjaźnionych mediach jak działa smart contract, jakie zastosowania ma blockchain oraz jak wykorzystać NFT oraz web3 w celach marketingowych. Będziemy dzielić się wiedzą w mediach społecznościowych budując jednocześnie siłę marki Battleship Game oraz tripoffice.com.

Wspólne manewry wojskowe.

Zdecydowana większość kolekcji NFT to tylko ładnie wyglądające obrazki, które nie posiadają żadnych zdolności bojowych. Planujemy zapraszać kolekcjonerów NFT na wspólne manewry wojskowe. Pokażemy wszystkim jak wykorzystać filtry wbudowane na OpenSea w naszej grze strategicznej. Każdy kto będzie ciekaw jak działa mechanika gry zbudowana w oparciu o marketplace NFT dowie się przy okazji czym jest Battleship Game#workation oraz #tripoffice.

Sojusz obronno-militarny.

Każda kolekcja NFT posiada swój własny sztab dowodzenia. Wybranym projektom zaoferujemy współpracę, wspólne działania marketingowe oraz wsparcie technologiczne.

Dozbrajanie sojuszników.

Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do generowania tysięcy unikalnych obrazów. Na wyposażeniu #tripoffice znajduje się również oprogramowanie do kompleksowej obsługi kolekcji NFT. Bardzo chętnie będziemy za darmo pomagać influencerom w tworzeniu własnych projektów NFT. Oczywiście tylko tym, którzy w ramach sojuszu publicznie zagrają z nami w Battleship Game.

Negocjacje.

Posiadamy kilkadziesiąt tokenów NFT, które mają dużą wartość dla wielu rozpoznawalnych firm i marek osobistych. Nawiązaliśmy również współpracę z inwestorami, którzy posiadają pokaźne zbiory domen ETH. Wartościowe tokeny będą dołączane gratis do wybranych NFT z naszej kolekcji. Transparentność to największa zaleta Blockchain, dlatego oferty nie do odrzucenia składane będą na forum publicznym w mediach społecznościowych.

Demokracja.

Nadrzędnym celem naszej kolekcji NFT jest oczywiście szerzenie demokracji. W związku z czym wszystkie manewry naszej floty wojennej konsultowane będą na forum zdecentralizowanej organizacji autonomicznej DAO.

Propaganda.

Wojna informacyjna to podstawa na nowoczesnym polu walki. W celach propagandowych wykorzystywać będziemy grupy dyskusyjne, media społecznościowe oraz naszych uśpionych agentów rozsianych na serwerach discord.

Jednostki specjalne.

Nasza zawodowa armia wyposażona została w standardowe narzędzia marketingowe. Posiadamy również elitarną jednostkę uderzeniową złożoną z growth hackerów. Wojsko poborowe udało nam się w 100% zautomatyzować. Dowódcą botów jest generał Python, żeglujący na okręcie Selenium.

Amunicja i handel bronią.

Inwestujemy głównie w broń precyzyjnego rażenia PPC (Pay Per Click). Amunicję kupujemy tylko od zaufanych handlarzy, czyli Google Ads oraz Microsoft. W tajnych laboratoriach opracowujemy również broń masowego rażenia, czyli viral post w mediach społecznościowych.

Misja Pokojowa

Misja pokojowa niewiele różni się od wypowiedzenia wojny, dlatego w dalszej części tego tekstu będziemy używać tych słów zamiennie.

Wojnę na OpenSea wypowiemy tylko wtedy, gdy poczujemy się wystarczająco silni. Żaden mądry dowódca nie wysyła swoich wojsk do ataku, jeżeli nie jest pewien zwycięstwa. Battleship to gra strategiczna, a nasz doświadczony generał sztukę wojny ma opanowaną do perfekcji.

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości tokenów ETH, stworzeniu sojuszy, oraz zwerbowaniu najlepszych specjalistów z branży IT przystąpimy do ataku.

Domyślacie się już dlaczego 500 naszych początkowych tokenów trafi do wybitnych ekspertów, a nie do instagramowych influencerów?

Tak! Rekrutujemy w ten sposób elitarną jednostkę najemników, której będziemy płacić za szukanie słabych punktów w konkurencyjnych kolekcjach NFT. Nasz oddział specjalny złożony z wybitnych specjalistów IT analizował będzie smart contracty wrogich nam kolekcji NFT. Przyjrzymy się również transakcjom publicznie dostępnym na blockchain.

Namierzymy, otoczymy i zatopimy każdy SCAM na OpenSea!

Decyzję o ataku medialno-spekulacyjnym zawsze podejmuje DAO.

Sztab generalny sił zbrojnych

Autorem kolekcji NFT Battleship Game jest startup tripoffice.com

Tripoffice to globalny marketplace z mieszkaniami wyposażonymi w ergonomiczne stanowiska do pracy zdalnej. Na pierwszy rzut oka, zwykły, tradycyjny biznes niemający nic wspólnego z metaverse, NFT oraz trendem web3.

Wszystkie nasze wakacyjne apartamenty znajdują się w realnym, rzeczywistym świecie i zarezerwować można je wyłącznie za pomocą tradycyjnych środków płatniczych.

Po co w takim razie tworzymy kolekcję NFT i wchodzimy w metaverse?

Odpowiedź jest banalnie prosta:

Technologią blockchain, NFT oraz kryptowalutami interesuje się dzisiaj wielu specjalistów z branży IT. Większość z nich pracuje zdalnie i wyjazdy na workation nie są dla nich żadną nowością. To są właśnie nasi potencjalni klienci i grupa docelowa. Przesiadują oni na discordzie, piszą smart contracty, kupują NFT oraz myślami są już w metaversie. Aby do nich dotrzeć, musimy być tam gdzie oni.

Cyfrowi nomadzi pracujący w #tripoffice to nie tylko zapaleni podróżnicy, ale też programiści oraz fani technologii blockchain. Z tego powodu większość naszych kampanii marketingowych będzie miała miejsce w metaverse.

Battleship Game to gra strategiczna wykorzystywana w growth marketingu platformy tripoffice.com. Wszystkie operacje prowadzone w ramach rozgrywki będą szczegółowo opisywane na naszym blogu oraz w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na LinkedinFacebookTwitter oraz Discord

To the moon!

OpenSea – START – Battleship Game